Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA

11. Sınıf Kök-e Yayıncılık Biyoloji Ders Kitabı Sayfa 62 Cevabı

“11. Sınıf Biyoloji Ders Kitabı Sayfa 62 Cevapları Kök-e Yayıncılık ” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

11. Sınıf Kök-e Yayıncılık Biyoloji Ders Kitabı Sayfa 62 Cevabı

İşitme ve denge kaybı olan kişiler günlük hayatlarında ne gibi sorunlarla karşılaşırlar? Bu bireylerin hayatlarının kolaylaştırılması için ne gibi çözümler üretilebilir? Araştırınız. Bulduğunuz çözüm önerileri üzerinde sınıfta arkadaşlarınızla tartışınız.

  • Cevap: Odyoloji, işitme ve denge bozukluklarının tanı, tedavi ve rehabilitasyonu konusunda güncel bilimsel uygulamaları hastaların yararına kullanmayı öğreten bilim dalıdır. Yenidoğanlarda işitme kaybı tarama programlarından başlayarak ilerleyen yaşla birlikte beliren işitme kayıplarının teşhisi ve tedavisinin yürütülmesi Odyoloji Ünitesinde gerçekleştirilir. Benzer şekilde, baş dönmesi ve denge sorunlarının teşhis ve tedavisi de yine Odyoloji Bölümünde sürdürülmektedir.

11. Sınıf Biyoloji Ders Kitabı Cevapları Kök-e Yayınları Sayfa 62 ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Biyoloji Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!