Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

Organellerde meydana gelen bir problemin hücreyi nasıl etkileyebileceğini araştırınız ve sonuçları arkadaşlarınızla tartışınız.

“Organellerde meydana gelen bir problemin hücreyi nasıl etkileyebileceğini araştırınız ve sonuçları arkadaşlarınızla tartışınız.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Organellerde meydana gelen bir problemin hücreyi nasıl etkileyebileceğini araştırınız ve sonuçları arkadaşlarınızla tartışınız.

Soru: Organellerde meydana gelen bir problemin hücreyi nasıl etkileyebileceğini araştırınız ve sonuçları arkadaşlarınızla tartışınız.

  • Cevap: Hücre organellerinden oluşan bir problemin hücreye olası etkileri bulunmaktadır. Ayrıca hücrenin ölmesine kadar ilerleyen aksilikler de meydana gelmektedir. Hücrelerin organelinde meydana gelen hasarlar önemli ve kalıcı hastalıkların yaşanmasına, genlerin zarar görmesine de neden olur. Bu nedenle bu hastalıklar yeni nesillere geçebilir. Hücre sağlığının korunması için beslenme ve spor etkilidir.

9. Sınıf Biyoloji Ez-De Yayıncılık Sayfa 106 Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Biyoloji Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap