Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

Mayoz l ve mayoz ll sırasında; l. Sitokinez, ll. Sentromer bölünmesi,, lll. Kromatitlerin ayrılması,, IV. Homolog kromozomlar arasında parça değişimi, olaylarından hangisi ya da hangileri ortak olarak gözlenir?

“Mayoz I ve mayoz II sırasında; I. Sitokinez, II. Sentromer bölünmesi, III. Kromatitlerin ayrılması, IV. Homolog kromozomlar arasında parça değişimi, olaylarından hangisi ya da hangileri ortak olarak gözlenir?” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Mayoz I ve mayoz II sırasında; I. Sitokinez, II. Sentromer bölünmesi, III. Kromatitlerin ayrılması, IV. Homolog kromozomlar arasında parça değişimi, olaylarından hangisi ya da hangileri ortak olarak gözlenir?

Soru: Mayoz I ve mayoz II sırasında; l. Sitokinez, II. Sentromer bölünmesi, III. Kromatitlerin ayrılması, IV. Homolog kromozomlar arasında parça değişimi, olaylarından hangisi ya da hangileri ortak olarak gözlenir?

A) Yalnız I
B) I ve II
C) II ve III
D) II, III ve IV
E) I, I, III ve IV

  • Cevap: A

10. Sınıf Biyoloji Tuna Matbaacılık Sayfa 54 Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Biyoloji Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap